Kurumsal

kurumsal

ESK olarak vizyonumuz, müşterilerimizin yatırımlarında sürekli güvenebilecekleri bir kaynak olarak bizimle çalışmayı tercih etmelerini sağlamaktır.

Beraber çalışacağımız firmalarla güvene dayalı bir ilişki kurabilmek, verimli bir çalışma frekansı yakalayabilmek ve bu ritmi koruyabilmek bizim için önemlidir.

Enerji sektörünün içinden gelen tecrübeli kuruculara sahip ESK, özellikle HES projelerinin ihtiyacı olan tüm idari ve teknik bilgi birikimine sahip kadrosuyla müşterilere önemli kolaylıklar sağlamaktadır / sunmaktadır.

KURUCUMUZ

Eyüp Sabri KOÇAK

Kahramanmaraş Suçatı Barajı ve HES (7 MW) projesinde,

1998 – 2000 yılları arasında saha mühendisi olarak görev aldı. Tamamlandığı dönemde Türkiye’nin ilk RCC tipindeki baraj gövdesi olma özelliğine sahip baraj için uygun malzeme seçimi konusunda teknik araştırma konulu yüksek lisans tezini ODTÜ’de hazırladı.

Üretim lisanslı Mersin – Mut’ta yapımı tamamlanan Türkiye’nin en yüksek düşülü (1010 m) projesi olan Birkapılı HES (48,5 MW) projesinde 2000 – 2004 yılları arasında şantiye şefi olarak; etüt, planlama, teknik araştırma, proje incelemesi ve onayı, sözleşme tatbikatı alanlarında tüm inşaat ve ticari işletmeye geçiş döneminde sahada görev aldı.

Üretim lisanslı Antalya – Gazipaşa’da yapımı tamamlanan Kızıldüz HES (16 MW) ve Şahmallar HES (14 MW) projelerinde 2004 – 2007 yılları arasında proje müdürü ve genel müdür olarak, projenin tüm aşamalarında görev aldı.

ERE Mühendislik İnşaat ve Ticaret A.Ş. bünyesinde 2005 – 2010 yılları arasında genel müdür olarak, hidroelektrik santral projelerinin geliştirilmesi, teknik araştırma, etüt ve planlama işlerinde görev yapmıştır.